Міграція Jira Software на Jira Cloud з збереженням логів Tempo. Коротко про головне.

Мігрувати з сервера на cloud можна декількома способами, але ми обрали – Jira Cloud Migration Assistant. Аплікація встановлюється на Jira server, та відповідає за підготовку до міграції та саму міграцію. Створюємо в Jira Cloud сайт, куди будемо мігрувати.

В аплікації насправді все просто. Йдемо по пунктах. Вибираємо проекти, які будуть мігрувати та аплікації. Перевіряємо на наявність помилок. Далі конектимось до сайту створеного в клауді, і запускаємо процесс міграції.

Також важливо, щоб в кожного користувача був e-mail та щоб користувачі не дублювалися.

Процесс міграції займає десь біля 3 годин.

В нашому випадку ключовим пунктом було збереження логів від тайм трекера Tempo. Після закінчення міграції Jira логи не відображалися.

Розібравшись з доступами, а саме має буди розшарений доступ до View All Worklogs і View issue hours для користувачів, ворклогів так і не побачили.

Далі пішла переписка з службою підтримки Tempo. І тут виявились цікаві речі. По їх славам, логи мігрують окремим пакетом. В ідеалі цей процес є автоматичний, але якщо є якась помилка – то логи не мігрують. Тоді їх міграцію запускають в ручному режимі на стороні підтримки. Міграція займає біля 3-5 годин. І в нас, після того як пройшло 4 години, після переписки з тех підтримкою, логи зявилися.

Ще було бажання залиши старий url для доступу працівників та клієнтів до Jira, але по словах тех підтримки це не можливо і URL Jira в Clud має бути тільки <назва сайту>.atlassian.net.

Перечитуючи текст, дивно що на підготовку до міграції та на неї саму пішло так багато часу. Маю надію, що комусь стане в пригоді.